Strona WWW

Kontakt z nami

Kontakt telefoniczny:

  • /+48/ 71 315 11 88

rezerwacja tel.

w godz. 8.00 - 22.00

lub

rezerwacja mailowa:

mirkowgosciniec@gmail.com

 

Adres korespondencyjny :

ul. Akacjowa 4,

55-095 Mirków

dowiedz się więcej

Gościniec

ramka

Witamy w domu hotelowym "Gościniec", położonym   przy trasie 98 Wrocław-Warszawa  (1 km od granic i 11,5 km od centrum Wrocławia). Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny i komfortowy obiekt, powstały z przebudowy podmiejskiej willi. "Gościniec" to prywatny dom jednorodzinny, w którym udostępniane są wolne pokoje gościnne w standardzie hotelowym. Jeżeli szukacie Państwo alternatywy dla hotelu z jednej strony, a z drugiej dla hostelu w centrum Wrocławia - zapraszamy do skorzystania z naszych pokoi gościnnych

Projektując pokoje staraliśmy się tak zharmonizować wszystkie elementy wystroju i wyposażenia wnętrz, aby otrzymać wygodne i przytulne pomieszczenia, przywołujące na myśl domową atmosferę. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, TV oraz internet bezprzewodowy.  Pokoje wyposażone są w zestaw do parzenia ciepłych napojów (czajnik elektryczny, kubki lub/i filiżanki, szklanki do zimnych napojów, tależki śniadaniowe)

W holu wejściowym znajduje się recepcja, kącik wypoczynkowy oraz jadalnia. Dodatkowo dla Gości dostępne są dwa ankesy kuchenne z ogólnodostępną lodówką i mikrofalą.

Przed budynkiem przy głównym wejściu do holu znajdują się stoliki ogrodowe i wyznaczone miejsce dla osób palących.

Posiadamy również zamknięty, niestrzeżony parking. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Zapraszamy!

 

powrót